Pakalpojumi Slimnīcām

IT risinājumi

Esam gatavi pārņemt atbildību arī par Jūsu IT sistēmu aprūpi un attīstību. Tai skaitā, izskatot iespēju, pārņemt esošos IT darbiniekus.

it-services-icon-grey.png

Vairāk nekā 20 gadu laikā uzkrātā pieredze IT risinājumu izstrādē, ieviešanā un projektu vadībā ļauj labāk izprast klientu vajadzības un prioritātes.

Mēs saprotam, kā sarežģīto pacienta medicīnisko informāciju pārvērst datoram saprotamā veidā un nosūtīt citām veselības informācijas sistēmām, lai ārsti arī otrā galā viennozīmīgi saprastu par ko ir runa.

Tādi burtu salikumi kā HL7 RIM, SSK-10, SNOMED, LOINC, DRG utt ir mūsu ikdiena.

Mēs pievienosim Jūsu organizāciju e-veselības platformai. Mums ir risinājumi gan slimnīcām, gan poliklīnikām, gan arī ģimenes ārstiem!

Nodrošināsim drošu piekļuvi datiem, praktiski no jebkādas iekārtas (gan darba vietas datora, gan iemīļotās mājas planšetes, vai arī viedtelefona) un jebkurā vietā, kur ir piekļuve internetam. Uzsākto darbu varēsiet turpināt tieši no tās vietas, kur iepriekš beidzāt.  Šo risinājumu varēsiet lietot gan ar esošajiem risinājumiem (piemēram grāmatvedības sistēmu, dokumentu vadības sistēmu, utt) , gan MS Word un Excel, gan jauniem IT risinājumiem.  

Esam gatavi pārņemt atbildību arī par Jūsu IT sistēmu aprūpi un attīstību. Tai skaitā, izskatot iespēju, pārņemt esošos IT darbiniekus. 

Sazinieties ar mums info@assistentis.lv, +371 29236993! Mēs priecāsimies kļūt par Jūsu IT partneri.